fbpx
ПН - ПТ: 09:00-16:00
СБ-НД: вихідний

Класичне ЕКЗ

Штучне запліднення

Наша клініка пропонує кваліфіковану допомогу в лікуванні безпліддя. Одним з найбільш ефективних способів лікування безпліддя є ЕКО – екстракорпоральне штучне запліднення. Такий спосіб зачати дитину діє вже понад тридцять років. Він досить ефективний і безпечний. Тому що запліднення відбувається в лабораторних умовах.

Показання на ЕКЗ

Лікування безпліддя екстракорпоральним способом проводять у випадках безплідності пари або одного з партнерів. Призначають ЕКО тільки тим парам, у яких з тієї чи іншої причини призначене раніше лікування безпліддя не дало позитивного результату. А також у випадках, коли саме екстракорпоральне лікування буде найефективнішим способом завести дитину.

Як відбувається штучне запліднення

Штучне запліднення в нашій клініці відбувається в кілька етапів, які відповідають всім нормам безпеки для організму жінки.

Обстеживши жінку, наші досвідчені фахівці проведуть ряд аналізів і тестів, щоб визначити готовність організму до запліднення і виношування майбутньої дитини. Після того, як жінка буде готова фізично і психологічно, медики проводять початковий етап запліднення – це стимуляція фолікулів яєчника. Цей процес проводиться медикаментозними препаратами з обов’язковим контролем гормонального фону жінки. Визначається результат за допомогою УЗД.

штучне запліднення

Після дозрівання фолікули з неї витягують яйцеклітину, яку в подальшому планують запліднювати. Донором може бути будь-який чоловік: як постійний партнер жінки, так і спеціально відібраний для цих цілей донор.

Процес запліднення яйцеклітини відбувається в лабораторних умовах. Запліднення яйцеклітини проводиться спеціально обробленої спермою.

І останнім заключним етапом є впровадження заплідненої яйцеклітини в порожнину матки жінки.

Цей етап безболісний і безпечний для жінки, але вимагає медичного супроводу після впровадження яйцеклітини. Крім того, може знадобитися додатковий прийом препаратів, які забезпечать хороший розвиток ембріона.

У більшості випадків ЕКО дає позитивний результат. Також після запліднення за вашим бажанням наші фахівці будуть професійно вести і підтримувати вашу вагітність.

Протипоказання для штучного запліднення

Такий процес лікування протипоказаний у випадках загрози здоров’ю матері або майбутньої дитини. У число таких загроз входять:

  • патологія або деформування матки;
  • гостра запальна хвороба;
  • пухлини в порожнині матки;
  • захворювання яєчників;
  • інші захворювання, які категорично забороняють запліднення і виношування плоду.
ЗАПИС НА ПРИЙОМ    ЗАПИС НА ПРИЙОМ