fbpx
 • ПН - ПТ: 08:00-17:00
  СБ: 09:00-16:00
  НД: вихідний

  Класичне ЕКЗ

  Штучне запліднення

  Наша клініка пропонує кваліфіковану допомогу в лікуванні безпліддя. Одним з найбільш ефективних способів лікування безпліддя є ЕКО – екстракорпоральне штучне запліднення. Такий спосіб зачати дитину діє вже понад тридцять років. Він досить ефективний і безпечний. Тому що запліднення відбувається в лабораторних умовах.

  Показання на ЕКЗ

  Лікування безпліддя екстракорпоральним способом проводять у випадках безплідності пари або одного з партнерів. Призначають ЕКО тільки тим парам, у яких з тієї чи іншої причини призначене раніше лікування безпліддя не дало позитивного результату. А також у випадках, коли саме екстракорпоральне лікування буде найефективнішим способом завести дитину.

  Як відбувається штучне запліднення

  Штучне запліднення в нашій клініці відбувається в кілька етапів, які відповідають всім нормам безпеки для організму жінки.

  Обстеживши жінку, наші досвідчені фахівці проведуть ряд аналізів і тестів, щоб визначити готовність організму до запліднення і виношування майбутньої дитини. Після того, як жінка буде готова фізично і психологічно, медики проводять початковий етап запліднення – це стимуляція фолікулів яєчника. Цей процес проводиться медикаментозними препаратами з обов’язковим контролем гормонального фону жінки. Визначається результат за допомогою УЗД.

  штучне запліднення

  Після дозрівання фолікули з неї витягують яйцеклітину, яку в подальшому планують запліднювати. Донором може бути будь-який чоловік: як постійний партнер жінки, так і спеціально відібраний для цих цілей донор.

  Процес запліднення яйцеклітини відбувається в лабораторних умовах. Запліднення яйцеклітини проводиться спеціально обробленої спермою.

  І останнім заключним етапом є впровадження заплідненої яйцеклітини в порожнину матки жінки.

  Цей етап безболісний і безпечний для жінки, але вимагає медичного супроводу після впровадження яйцеклітини. Крім того, може знадобитися додатковий прийом препаратів, які забезпечать хороший розвиток ембріона.

  У більшості випадків ЕКО дає позитивний результат. Також після запліднення за вашим бажанням наші фахівці будуть професійно вести і підтримувати вашу вагітність.

  Протипоказання для штучного запліднення

  Такий процес лікування протипоказаний у випадках загрози здоров’ю матері або майбутньої дитини. У число таких загроз входять:

  • патологія або деформування матки;
  • гостра запальна хвороба;
  • пухлини в порожнині матки;
  • захворювання яєчників;
  • інші захворювання, які категорично забороняють запліднення і виношування плоду.
  ЗАПИС НА ПРИЙОМ   ЗАПИС НА ПРИЙОМ