fbpx
ПН - ПТ: 09:00-16:00
СБ-НД: вихідний

Міні ЕКЗ Центр – клініка з лікування безпліддя

Щасливе батьківство – мрія багатьох сімейних пар

На жаль, дорога до цієї мрії не завжди коротка і сонячна.  Але сучасна репродуктивна технологія екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) дозволяє сім’ям досягти довгоочікуваної мети.  Не завжди це буває з першої спроби та за допомогою власного біоматеріалу.  Професійна команда лікарів нашої клініки працює на конкретний результат – народження бажаної дитини.  Детальний аналіз ситуації, індивідуальний підхід та максимально комфортне відношення до наших пацієнтів – це основа роботи нашої клініки.

Міні ЕКЗ Центр – це клініка з лікування безпліддя – профільний заклад з професійними лікарями, спеціалізація яких полягає в наступному:

  • діагностика та ефективне лікування всіх видів безпліддя;
  • пренатальна діагностика та ведення вагітності;
  • лікування урологічних захворювань;
  • професійна допомога при невиношуванні;

Чому ми радимо Вам обрати саме Міні ЕКЗ Центр?

  • По-перше, ми маємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  • По-друге, лікарі Міні ЕКЗ Центру – професіонали своєї справи.
  • І найголовніше – ми вважаємо, що можливо все! Просто на неможливе потрібно трохи більше часу, наполегливості та роботи зі спеціалістами.

клиника лечения бесплодия

Ласкаво просимо до Міні ЕКЗ Центр – тут збуваються мрії!

выбор потребителя 2018

Наша клініка вдячна пацієнтам за довіру та визнання, що знайшло своє втілення у нагороді «Вибір споживача 2018». Вибір споживача – це найвищий стандарт якості роботи. Це дуже почесно, але водночас і неймовірно відповідально. Адже пацієнти чекають від нас високої якості послуг та професіоналізму.

Ми намагаємось максимально виправдовувати очікування, безперервно удосконалюючись, працюючи на результат та комфорт наших пацєнтів. Здоров’я та безпека – основні фактори нашої практики. Приємно усвідомлювати, що старання та професіоналізм персоналу нашої клініки з лікування безпліддя отримують високу оцінку.

“Вибір споживача” – це результат якісної командної роботи. Це знак надійності, публічний рейтинг, статус та імідж. Але найголовніше – це довіра паієнтів. Ми вдячні та горді. І продовжуємо працювати з ще більшим ентузіазмом!

 

8
років
Досвіду
12732
людей
Стали нашими Клієнтами
100%
Кваліфікований
Персонал клініки
100%
задоволених
Наших клієнтів
ЗАПИС НА ПРИЙОМ    ЗАПИС НА ПРИЙОМ