fbpx
ПН - ПТ: 09:00-16:00
СБ-НД: вихідний

Гінекологія

Жіноче здоров’я – це багатство, яке подарувала нам природа. Берегти і плекати його – задача кожної жінки. Робити це не складно. Гінекологія в центрі та досвідчені лікарі-гінекологи допоможуть в цьому.

Лікар-гінеколог

  • допоможе у виборі контрацептивної методики
  • проведе діагностику і дослідження біоматеріалу (тканини, кров та інше)
  • здійснить огляд з метою профілактики

Профілактичні огляди та консультація лікаря-гінеколога

Профілактичні огляди гінеколога не мають протипоказань та рекомендовані усім, незалежно від віку, статевої активності, відсутності скарг та інших факторів.

Консультація лікаря-гінеколога допоможе своєчасно виявити та вилікувати хворобу до того, як вона завдасть значної шкоди здоров’ю. Представницям прекрасної половини слід пам’ятати, що є захворювання статевої та репродуктивної систем, які протікають безсимптомно, формуються поступово.

Профілактичні огляди гінеколога і лікування хвороб репродуктивної системи довірте досвідченим лікарям нашої клініки. Уважний і системний підхід з їхньої сторони дозволить своєчасно діагностувати відхилення у здоров’ї і не дасть їм розвинутися.

гінекологія

За результатами візиту до лікаря-гінеколога отримаєте індивідуально підібраний лікувальний або профілактичний курс підтримки жіночого здоров’я.

Достатньо уважно і дбайливо відносьтеся до себе:

  • уникайте переохолодження
  • виконуйте рекомендації лікаря
  • відвідуйте гінеколога не менше 1 разу на 12 місяців

Будьте красиві та здорові!
Бережіть себе і не відкладайте візит до гінеколога.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ    ЗАПИС НА ПРИЙОМ